Kontakt

Her kan du finde kontakt information på personer i gruppe.

Hvis du mangler informationer på andre medlemmer af gruppen bedes du kontakte vores gruppeleder.

Navn:

Rolle:

Telefon:

Mobil:

Mail:

Mette Olin

Gruppeleder

 

20214346

gruppeleder@bistrupspejderne.dk

Helle Kjærsgaard Rasmussen

Gruppe assistent

 

28263630

helleogbennyrasmussen@gmail.com

Christian Mogensen

Grupperådsformand

 

30337139

cmhrtas@gmail.com

Benny Rasmussen

Formand for den selvejende

 

23366669

helleogbennyrasmussen@gmail.com

Jørgen Bertelsen

Udlejer i den selvejende

98925473

61335473

jbert@nordfiber.dk

Vibeke Nielsen

Kassérer

 

22450488

teamworkfv@gmail.com

Tove Nielsen

Bæverleder

 

22822113

tovevistinielsen@gmail.com

Maria Maarup Ludvigsen

Bæverleder

 

22472064

mml051282@gmail.com

Kim Drastrup

Ulveleder

 

50867169

kim.drastrup@hotmail.com

Chris Højrup Bermann

Ulveleder

 

60640336

 

Lise Høier Ansbjerg Felvang

Ulveleder

 

30574952

lise@felvang.dk

Mette Olin

Juniorleder

 

20214346

gruppeleder@bistrupspejderne.dk

Jakob Rasmussen

Juniorleder

 

23601541

jakob.k.rasmussen@gmail.com

Kim J. Fogt

Juniorleder

 

53296156

kimfogt@gmail.com

Tobias Drastrup

Juniorleder

   

Magnus Falden

Tropleder

 

40891326

magnusf@alden.dk

Mathilde Stentoft

Tropleder

 

42766908

mathildets@live.dk

Søren Kjærsgaard Rasmussen

Tropleder

 

24230319

skjras02@gmail.com

Jacob Stentoft

Seniorleder

 

20596150

stentoft93@hotmail.com

Thomas Beith

Seniorleder

 

25531224

beithdk2104@gmail.com

Mathilde Stentoft

Roverleder

 

42766908

mathildets@live.dk

Allan Houbak

Telt ansvarlig

 

26359124

 

Line Holst Fogt

Webmaster

 

60379951

webmaster@bistrupspejderne.dk

Jette Christiansen

Forældre/venneforeningen
Formand

 

20675624

jette20675624@gmail.com

Agnete Thomsen

Forældre/venneforeningen
Kasserer

 

20484477

mejsevej34@gmail.com

Charlotte Færch Nielsen

Forældre/venneforeningen
Sekretær

 

30649901

charlotte@mejsehytten.dk

Sanne Stentoft

Forældre/venneforeningen
Næstformand

 

53277930

sannestentoft@live.dk

Anne Møller Jørgensen

Forældre/venneforeningen
Bestyreosesmedlem

 

61713799

anneline78@gmail.com

Hvis du har haft udgifter som gruppen skal dække skal du tage et billede af kvitteringen og vedhæfte den i en mail, hvori du skriver hvilken enhed pengen er brugt i, samt hvad pengene er blevet brugt til. Denne mail sendes til kasseren. Husk at skrive reg. og konto nr. så vi ved hvor pengene skal overføres til 🙂

Såfremt at du skylder gruppen penge fx kontingentindbetaling kan du overføre disse til gruppens konto vha. reg. nr. 9001 konto nr. 4568314730 – husk bemærkning om sagens art.